All for Joomla All for Webmasters

Çocuk Kuaförü Evlere Servis Hizmeti

Evlere Servis

 

BİLGİLENDİRME: İletişim bilgilerimizden, sayfamızda bulunan forum, dan danışabilirsiniz. Sizlere kuaför ve çocuk saç kesimi ile ilgili istek ve ihtiyacınız için yetkili belgemiz ile danışmanlık hizmeti veilmektedir. Bilgi alabilir öneri ve şikâyetlerinizi bize ulaştırabilirsiniz. Ekibimiz çocuk kuaförlügü konusunda siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

 

TAŞINABİLİR  MALZEMELER:  Kablosuz şarjlı traş makinesi, Çocuk figürlü kesim örtüsü  %100 Siteril edilebilen profesyonel makas tarak. Çocuk saç kesim koltugu ile diger ekipman ve cihazlar evlere servis için uyarlanmıştır.

 

GÜVENLİK: Adres ve telefon bilgileri gizliligi konusunda müşterilerimizin güvenliği için gerekli önlemler alınmaktadır. Görüşmelerimiz ve Salonumuz kamera sistemi ile kayıt edilmektedir. Güvenlik ve özel hayata saygı ünlü ve tanınmış kişi gizliligi ile birlikte müşterilerimizin güvenliği bizim için önem taşımaktadır.

 

EVLERE SERVİS: Siz evinizde, iş yerinizde, ofisinizde günlük yaşantınıza devam ederken. Çocuğunuz yazın sıcaktan terlemesin, kışın soguktan üşümesin. Biz servis aracımız ile adresinize geliriz.

 

BEBEK SAÇ KESİMİ: Bebek saçı hashasiyeti önemlidir. Küçük bebeği olan aileler dikkat etmelidir. Bebek saç kesimi konusunda 0.1 yaş grubu bebeklerinizin saç kesimini güvenle gerçekleştirebiliriz bebek saç kesimi konusunda uzmanız.

 

REFARANS AİLE: Net 1milyon aile bizi tanıyor. Siz keyifle izlerken, çocugunuzun en son teknoloji ve tek kullanımlık temiz malzemeler ile saçları kesilsin. Profesyonel hizmet veren  kız ve erkek çocuk kuaförü hizmetinizdedir.

 

Randevular 3 Saat Aralıklarla Verilmektedir. Size Ayrılan Hizmet Süresi 60 Dakika’ dır.
Sabah 07:00 / Akşam 23:00 Arası, Kız ve Erkek Saç Kesimi Servis Fiyatı 200TL Kredi Kartı Geçerlidir.
Müşteri Hizmetleri Bilgi Öneri Randevu Tel 0212 571 43 06  WhatsApp Konum 0532 7337880

 

Yoğunluk Nedeniyle Sizlere Daha İyi Hizmet Verebilmemiz İçin Lütfen Randevu Alınız.

 

ÇOCUKLARA ÖZEL: 12 Yıldır İstanbul’ da hizmet veren BERMODA KUAFÖR ile sizde tanışın.

Ara
Konum