All for Joomla All for Webmasters

Basın Medya;

 

Mutlu aileler için dünyanın 1 numaralı anne / baba / çocuk dergisi
Bakımlı Çocuklar,Çocuk dünyasına hitabeden en özel mekanları sizin için derledik…Bebek Berberi. saç kesim öncesi aktiviteler,oyun ve oyuncaklarla çocugun ruhuna hiteb eden bu ortamda saç kestiren çocuklar bir taraftan oyun oynarken diger taraftan mekanın özel olarak hazırladığı sürpiz hediyelerle mutlu oluyor….

Bakırköy’deki mekanın sahibi Ali Aydınoğlu, “Ülkemizde çocuk kuaförü eksikliğni fark edince sadece çocuklara özel hizmet veren bir kuaför açmak istedik. Ayrıca yurtdışından getirttiğimiz özel ekipmanlarla dileyenlere evlerinde özel hizmet de veriyoruz” diyor. Dekorasyonunda çizgi film karakterlerinin yer aldığı mekan, salı günleri hariç haftanın altı günü hizmet veriyor….

 

Optimum alışveriş merkezinde çekimi yapılan kuafördeyim yarışmasında Ali aydınlıoğlu yarışmaya özel çocuk saç defilesi….

 

Şimdi çocuklar traş olurken hem oyun oynuyor hem de traş olmanın tadını çıkarıyor Ali Aydınlıoğlu traş öncesi oyun aktivitelerin, çocuklarımıza nasıl ışık tuttuğunu anlattı….

 

Atv avrupa kanalının yapmış oldugu program optimum alışveriş merkezinde çekimi yapılan kuafördeyim yarışmasında Ali aydınlıoğlu yarışmaya özel çocuk saç defilesi açılış sunumu….

 

 

Bakırköyde,bulunan mekanın sahibi Ali Aydınlıoğlu,sadece çocuklara özel hizmet veren bir kuaför.çocuk saç kesimi ekipmanları ile evlerede özel hizmet de veriyoruz” diyor….

 

Bakırköydeki, çocuk kuaförü mekanın sahibi Ali Aydınlıoğlu,sadece çocuklara özel hizmet veren bir kuaför.çocuk saç kesimi ekipmanları ile özel hizmet de veriyoruz” diyor…

 

Çocuk kuaförü eksikliğini fark edince sadece çocuklara özel hizmet veren bir kuaför Bakırköy’de, bulunan mekan sadece çocuklara özel hizmet veren bir kuaför.çocuk saç kesimi ekipmanları ile evlerede özel hizmet de veriyor….

 

 

Sadece çocuklara özel farklı çok şirin hazırlanmış dekorlu hizmet veren bir kuaför.çocuk saç kesimi için hem ailenin hem de çocuğun kuaförle tanışma sürecine sağlıklı bir kuaför bakırköydeki, çocuk kuaförü mekanın sahibi Ali Aydınlıoğlu….

 

 

Dekorasyonunda çocuk renklerinin olduğu çizgi film oynatabilen alt yapısı oyuncakların yer aldığı mekan haftanın altı günü hizmet veriyor…..

 

 

Oyuncaklarla çocuğun ruhuna hitab eden hem ailenin hem de çocuğun kuaförle tanışma sürecine sağlıklı bir ortamda saç kestiren çocuklar bir taraftan oyun oynarken diğer taraftan mekanın özel olarak hazırladığı sürpriz hediyelerle mutlu oluyor…..

 

Oyun zamanı oldunu düşündüren, benzer ortamlarda gördüğü eglenceye benzetilen çocuklara özel hizmet veren bir kuaför.çocuk saç kesimi ekipmanları ile evlerede özel hizmet de veriyoruz” diyor….

 

Bakırköy’de,bulunan mekan sadece çocuklara özel hizmet veren bir kuaför.çocuk saç kesimi ekipmanları ile evlerede özel hizmet de veriyoruz” diyor….

 

 

Ali Aydınlıoğlu traş öncesi oyun aktivitelerin, çocuklarımıza nasıl ışık tuttuğunu anlattı.Şimdi çocuklar traş olurken hem oyun oynuyor hem de traş olmanın tadını çıkarıyor hem ailenin hem de çocuğun kuaförle tanışma sürecine sağlıklı bir ortam…..

 

Çocuk kuaförlük hizmetlerinde kendini sürekli yenileyen yılların sanat birikimi ‘ eskiye dayanan tecrübesi ‘ sektörde yenilikçi çizgisi ile , aile yaşamında önemli olan çocuk ve bebek saç kesimi keyfini başarmaya devam ediyor…..

Ara
Konum