All for Joomla All for Webmasters

Kuaför Tercihiniz Neresi Olmalı...

Tabikide bir bebek ve çocuk kuaförü olmalı...

Çocukların saçları nerede kesilmeli?

Çocuklarımız hayatımızı yenileyen enerji kaynağımızdır hayatımız boyunca onların kaç defa saçlarını kestirmek zorunda kalıyoruz’ kendi tercihlerini kendileri belirleyebiliyor olana kadar ve büyüdüklerinde saçlarını kendileri kestiriyor. Bir çocuğun saçlarını işinde uzman ‘hijyenik’ sadece bebek ve çocuklara kullanılan malzemelerle çocuklara özel kuaförlerde kestirmeliyiz.

Bu bebeklik çocukluk çağında gerçek anlamda çok önemli olabiliyor. Düşünün ki  saç kesiminin önemleri ‘ çocuğa özel hizmet veren kuaförler için ne kadar önemli ki böyle bir hizmeti veriyorlar. Aileler bebeklerini çocuklarını çocuk kuaförlerinde saç kestirmeye başlayıp tercih ve çabalarının sonunda, değişik görünmek, ya’ da çok önemli olma düşüncesi taşımıyorlar.

Kimi büyüklerin kullandığı kuaför salonunun bebek ve çocuklara uygun ortam olmadığını vurguluyor kimi ise büyüklere kullanılan malzemelerin çocuklara kullanılmamasını düşünüyor doğruda böyle olması bir çocuk saç kestirirken mikrop almamalı yani keyifli bir günde çocuk kuaförüne gidip bebeklerimizin çocuklarımızın saçlarını kestirmeliyiz.

Aslında ebeveynde çocuk saç kesimini işi bilen yerde yaptırmak ister, alınan hizmet iyi saç güzel olunca o gün mutlu bir gün olup çıkar öyle değil mi. Tüm bu imkânlardan faydalanmak çocuklarınızın saçlarınızı güzel kesen bir kuaför kendinizi de iyi hissettirir hayatınızdaki önemli yumurcağı da. Çünkü iyi kesilen bir çocuk saçı kolay şekil alır ve modern gösterir.

Ve her şeyden önemlisi saç çocukların bebeklerin aynası. Saç kesimi yapan kuaför müşterisini dinliyor ve ne istediğini doğru anlıyorsa Saç kesim öncesi ne yapacağını müşterisi ile paylaşıyor ve tecrübesi ile çocuğun koltukta rahat oturmasını sağlayabiliyorsa tamamdır.

Başarılı ve profesyonel çocuk kuaförü tarafından yapılmasını siz seçeceksiniz. Arkadaşlarınıza bulunduğunuz ortamdaki kişiler ile çocuğunuzun saçlarını  nerede nasıl kesildiğini önerirseniz diğer çocuklar bebeklerde bu güzel hizmetten faydalanmış olacak sonuçta hayatınızın bir parçası çevreniz olmazsa olmaz demektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir