All for Joomla All for Webmasters

Biz Kimiz...

Kurumsal

Bermoda Çocuk Kuaförü;

Hakkımızda;
Bermoda Çocuk Kuaförü Yaşar bey etiler akatlar caddesinde 90 yılında akça kuaför’ de meslegine başlamış ali bey ise etiler narin sitesi narin kuaför’ de 94 yılında meslegine başlamıştır 1999′ dan beri de çocuk kuaförlük sektöründe öncelikle, Film Sokağı Stüdyoları & Dinamo Yapım şirketlerinin, çocuk reklam klip projelerinde gelişen çocuk kuaförlük teknolojilerini kullanıyor. Sonra bebek saç kesimine 2003 de Carousel Avm Toysrus ‘da başlıyor 2007′ de mağaza hizmetini sonlandırıyor. Town Center Avm’ deki mağazasında hizmete başlıyor 2007 – 2010 arası hizmet verirken Avm’ nin kapanması sonucu 2010 yılı itibarı ile istanbul bakırköy’ deki tek salonunda Ali AYDINLIOĞLU & Yaşar AYDINLIOĞLU bebek kuaförü hizmeti vermeye devam ediyor.

Tarih boyunca insanlar çocuklarının saç görünümlerine önem vermiştir. Değişen saç modelleri daima ebeveynlerin ilgisini çekmiştir, Adı çocuk kuaförü olmasa da yüzyıllardır çocuklarımızı güzelleştirmek bakımlı hale getirmek için uğraş veren insanlar her zaman olmuştur.

Bakım anlayışı her dönem için farklı olduğu gibi çocuklarda da kişiden kişiye değişir. Bu alandaki beğeniler ve moda sürekli yenilenir. Çocuk kuaförlük hizmetlerinde kendini sürekli yenileyen bermoda çocuk kuaförü ekibi ile yılların sanat birikimi ‘ eskiye dayanan tecrübesi ‘ sektörde yenilikçi çizgisi ile devam ediyor.

Asıl işimiz bebek ve çocuk saç kesimi kaliteli hizmet beklenen samimiyet güvenilirliğin bilinci ile çalışan bermoda çocuk kuaförü her kitleden tercih ediliyor.  İşimizin çok önemli olan kısmı ‘ Herkesin her işi yaptığı günümüzde, fark etmenizi istediğimiz ayrıcalık, biz sadece çocuk ve bebek saç kesimi yapıyoruz ‘ çok iyi bildiğimiz işi yapıyoruz. Daima bir adım önde hizmet veriyoruz.