All for Joomla All for Webmasters

Biz Kimiz...

HAKKIMIZDA

Carousel avm Toysrus ‘dan Town center avm den Sonra 2007 yılı itibarı ile salonumuzda hizmetinizdeyiz Ali AYDINLIOĞLU & Yaşar AYDINLIOĞLU Bermoda çocuk kuaförü hizmet anlayışımız 2007 tarihinden itibaren devam etmektedir.

 

Tarih boyunca insanlar çocuklarının saç görünümlerine önem vermiştir. Değişen saç modelleri daima ebeveynlerin ilgisini çekmiştir, Adı çocuk kuaförü olmasa da yüzyıllardır çocuklarımızı güzelleştirmek bakımlı hale getirmek için uğraş veren insanlar her zaman olmuştur.

 

Bakım anlayışı her dönem için farklı olduğu gibi çocuklarda da kişiden kişiye değişir. Bu alandaki beğeniler ve moda sürekli yenilenir. Çocuk kuaförlük hizmetlerinde kendini sürekli yenileyen bermoda çocuk kuaförü yılların sanat birikimi ‘ eskiye dayanan tecrübesi ‘ sektörde yenilikçi çizgisi ile aile yaşamında önemli olan çocuk ve bebek saç kesimi keyfini başarmaya devam ediyor.

 

Asıl işimiz bebek ve çocuk saç kesimi yeni uzay çağı saç modellerimizi ebeveynlerimizin beğenisine sunarken muhteşem olan saçları müşterilerimizde destekliyor. Kaliteli hizmet beklenen samimiyet güvenilirliğin bilinci ile çalışan bermoda çocuk kuaförü her kitleden tercih ediliyor. Bebeklerin ve çocukların vazgeçilmezi oluyor.

 

İşimizin çok önemli olan kısmı ‘ Herkesin her işi yaptığı günümüzde, fark etmenizi istediğimiz ayrıcalık, biz sadece çocuk ve bebek saç kesimi yapıyoruz ‘ çok iyi bildiğimiz işi yapıyoruz. Daima bir adım önde hizmet veriyoruz. Bu işe gönül veren yetkili belgeli firmayız. Referanslarımız en önemli destekçimiz mutlu ebeveyn mutlu bebek mutlu çocuk felsefemiz.

 

En sağlıklı ve eğlenceli yoldan varmanızı sağlamayı ilke edinmiş bir kuaför düşünüyorsanız, doğru adreste olduğunuzu bilmenizi isteriz. Çocuk saç kesimi tecrübesi detayları düşünce yapısıyla farklı tüm müşterilerimiz ayrıcalıklı ve değerlidir. Çocuklar bebekler için hijyen konusunda sizlere en iyiyi sunmak temel prensibimizdir. Çocuklarınıza bebeklerinize verilen değeri hissedeceksiniz. Beklentilerinizin karşılandığına tanık olacaksınız.

 

FARKLI OLANI SİZE SUNMAK
Her İşin Bir Uzmanı Vardır ” Şimdi çocuklar traş olurken hem oyun oynuyor, oyuncakların ve traş olmanın tadını çıkarıyor. Oyunlar, Oyuncaklar ve Çılgın Saçlar Hepsi bermoda çocuk kuaförün de. Farklı olanı size sunmak için biz hazırız ‘ ya siz? Hoşçakalın.