All for Joomla All for Webmasters

Çocuk Kuaförü Hizmetlerimiz

Tüm hizmetlerimiz için bilgi almaktan çekinmeyiniz...

Hizmetlerimiz

KIZ ÇOCUK SAÇ KESİMİ Kız çocukları saç kesimi, kırık alma, kat verme, modelleme teknikleri ile çocuklarınızın mutlu gülüşlerini sağlamaktayız.

 

ERKEK ÇOCUK SAÇ KESİMİ Ebeveynlerimize katalog gösterilerek, birlikte istenilen saç kesimi konuşma olanağı sağlanır. Böylece çocuk ve kuaför,  ebeveyn üçgeninde karar verilen saç modeli uygulanarak beğenilen hale getirilir.

 

FÖN, ŞEKİL, GEÇİCİ BOYA Dilerseniz çocuklarınıza saç şekillendirme hizmeti alabilirsiniz, Özel günleri için önceden randevu ile fön, geçici boya hizmetleri de sunmaktayız.

 

BEBEK İLK SAÇ KESİMİ Her yaş grubu için çocukların bebeklerin hassasiyetini içeren ‘’Dikkatli İtinalı Yumuşak Çalışma Davranışı ile’ çocuklarınızın bebeklerinizin önemi paylaşılmaktadır.

 

EVLERE SERVİS HİZMETİ Çocuk kuaförü evlere servis hizmetimiz istanbul anadolu ve avrupa yakasına bebek ve çocuk saç kesimi hizmeti veriyoruz.

 

RANDEVU KONUSUNDA GÖSTERECEĞİNİZ ÖNEME ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİZ.

 

Randevularda Size Ayrılan Hizmet Süresi Geçmemesi İçin Lütfen Randevu Saatinizde Gelmenizi Önemle Ricaederiz. Randevularda Çocuklardan Kaynaklanan Sarkmalar Olabiliyor Bilginize.. Çalışma Saatleri: Sabah 11:00 / Akşam 20:00 Arası. Randevularda Kuaförünüzü Seçebilirsiniz.

         

 

 

Yoğunluk Nedeniyle Sizlere Daha İyi Hizmet Verebilmemiz İçin Lütfen Randevu Alınız.

Ara
Konum