Company Logo


DUYURULAR

ÇOK YAKINDA RANDEVULARINIZI WEB SAYFAMIZDAN ALABİLECEKSİNİZ... SİZLERE DAHA İYİ HİZMET VERBİLMEK İÇİN GENİŞ HİZMET SEÇENEKLERİYLE BEBEK VE ÇOCUK SAÇ KESİM ALANI EBEVEYN BEKLEME SALONU ÇOCUK OYUN ALANI İLE HİZMET VERMEK İÇİN HAZIRLANIYORUZ..

ŞU AN SİTEDE OLAN

5 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

SPONSORLUK İLETİŞİM

Görsel Ve Yazılı Basın, Reklam Klip Dizi Sinema, Dergi Gazete Katoloğ, Çözüm Ortaklıglı Öneri, Benzeri Sponsorluk İçin Genel Koordinatör YAŞAR Aydınlıoğlu, 0212 539 43 07. 0532 733 78 80.
Makale Görünüm Sayısı
141638

 SİZLERE DAHA İYİ HİZMET VEREBİLMEK İÇİN RANDEVU İLE ÇALIŞIYORUZ.

    RANDEVU ALIP GELEMEYEN RANDEVUSUNA GEÇ GELEN MÜŞTERİLERİMİZE HİZMET VEREMİYORUZ.

RANDEVU KONUSUNDA GÖSTERECEGİNİZ ÖNEME ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİZ.

YARIM SAAT ARALIKLARLA RANDEVU VERİYORUZ SİZE AYRILAN HİZMET SÜRESİ 30 DAKİKADIR.

LÜTFEN RANDEVUNUZA ZAMANINDA GELİNİZ.

RANDEVULARDA ZAMAN ZAMAN ÇOCUKLARDAN KAYNAKLANAN SARKMALAR OLABİLİYOR' BİLGİNİZE SUNARIZ.

KIZ & ERKEK SAÇ KESİMİ 20 TL 

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ AÇILIŞ.10:00 KAPANIŞ 21:00

  !PAZAR GÜNLERİ KAPALIYIZ...

ÇOCUK KUAFÖRÜ ALİ AYDINLIOĞLU


 BEBEKLERDE & ÇOCUKLARDA İLK SAÇ KESİMİ  
 Çocuğunuzun saçlarını kestirmek kuaföre gitmek, Onun bunu nasıl karşılamasını beklersiniz, Koltuğa ilk oturduğu andaki korku tepki  DEVAMINI OKU »

 BEBEK & ÇOCUKLARIN SAÇI NE’KADAR ARALIKLARLA KESİLMELİ 
  Bebeklerde ve çocuklarda uzun saç terleme sebebidir. Terleme cildin nemli ve ıslak tutan başlıca bileşenlerden biridir      DEVAMINI OKU»

 BEBEK & ÇOCUKLARIN SAÇLARI SIFIRA VURULMALIMI

Bebek ve çocuk saçının sıfır numaraya vurulması özellikle ilk saç kesimi zamanları bir kaç kez saçların kısa kesilmesinin ileri yaşlarda, gür olmasını  DEVAMINI OKU»


 BEBEKLERİN VE ÇOCUKLARIN SAÇLARI NEREDE KESİLMELİ?

 Çocuklarımız hayatımızı yenileyen enerji kaynağımızdır hayatımız boyunca onların kaç defa saçlarını kestirmek zorunda kalıyoruz ‘kendi tercihlerini kendileri belirleyebiliyor  DEVAMINI OKU»


 ANNE VE BEBEK

Anneciğim okurmusun berberim benim söyleyemediklerimi yazmış. Kız ve erkek Çocukların bebeklerin, sizlere söyleyemedikleri   DEVAMINI OKU »


 ÇOCUKLARDA KÜÇÜK BİR TELAŞ    

Ailesi ile güneşli güzel bir günde alışverişe çıkan Küçük bir telaş, hızlı adımlarla çocuk kuaförüne doğru yürüyordu.      DEVAMINI OKU »


 ÇOCUKLARDA SAÇ KESİM SÜRECİ

Annelerin babaların çalışma hayatı yoğunluğu ile birlikte artık çocuklar da çok erken yaşlarda kendi Kuaförlerine gitmeye başladılar  DEVAMINI OKU »


 ÇOCUK KUAFÖRLÜĞÜ NEDİR? 

Çocuk ve bebeklerin ilk saç kesimi ve peryodik olarak saç kesimini maksimum performansa ulaşması için uzman kuaför ile çocuk oyun salonu arasında kurulan  DEVAMINI OKU » 


 ÇOCUK SAÇ KESİMİ ALIŞTIRMA YÖNTEMLERİ

 Çocuk kuaförünü çoculara bir otorite yeri olarak yansıtmamalıyız. İlk çocuk saç kesimi yaşayan  ailelerinin dikkatine,bu  yol çocuğun hayatında korkutucu bir yer olarak DEVAMINI OKU »


ÇOCUK SAÇ KESİMİ & YETENEK

Yetenek kişiyi hedefine taşıma işlemidir. Çocuk saç kesimi kişinin mesleki yetenegi sosyal ve toplumsal yönden tecrübeleri iş kalitesini artırmayı sağlayan DEVAMINI OKU »


 ÇOCUK KUAFÖRÜNÜN FAYDALARI 

• Saçlarının görsel performansını artırır, • Saçlarının önemini öğrenmesi gerektiğini belirler ve öğretir,• Kişisel özgüvenini artırır,öz prensip kazandırır,•  DEVAMINI OKU »


 FİRMA MESAJI                                                                                                          

Çocukların ve bebeklerin için özel olarak hazırlanmış butik bir çocuk kuaförü olduğundan dolayı sizlerin memnuniyet talebiniz üzere, Salon halinde hizmet için yer arıyoruz.   DEVAMINI OKU»   


 SIKÇA SORULAN SORULAR                                                                                                                          Çocuklara özel bir kuaför açma fikri nasıl çıktı? CEVAP.1 mesleğimiz kuaförlük bir beyin fırtınası sonucu çok farklı çalışma ekip işi oldu bu çocuklarımız hayatımızı  DEVAMINI OKU » 


 

Kullanıcı Oyu:  / 1
En KötüEn İyi 

                   BEBEK & ÇOCUKLARIN SAÇI NE’KADAR ARALIKLARLA KESİLMELİ


Bebeklerde ve çocuklarda uzun saç terleme sebebidir. Terleme cildi nemli ve ıslak tutan başlıca bileşenlerden biridir ve cilt yüzeyinde koruyucu bir bariyer oluşturan,saç doğal olarak su ter karışımı ile yağlanır.

 

Cilt üzerindeki saç gerekenden daha çok ıslanınca cilt suyunu kaybeder. Deri sert ve kuru bir görünüm kazanır bebek ve çocuklar uzun saçlarının tenine dokunmasından rahatsız olur ve bazen de kaşıntılı bir his verir. Dolayısı ile isilik oluşabilir ve cilt sorununa yol açabilir.

 

Cildin ilk belirtisi genellikle alın ve ense kısmı olur ciltte tahriş ve kaşıntılı bölgelerdir. Kaşınma nedeniyle ciltte küçük kaşıma izleri oluşur. Daha büyük çocuklarda ise çoğunlukla sadece alın ve saç kökü tarafında, kızarıklık oluşur.

 

Bebeklerin saçı rutin aralıklarla kesilmeli ve gelişim aşamasında saç sağlığı korunmalı. Yazın çok sıcak havalarda ise bebeklerin saçı her zamandan biraz daha kısa kesilmeli, görsel için uzun olmamalı, bebek ve çocuklarınızın ne kadar rahatladığını en önemlisi cildinin nefes aldığını göreceksiniz.

 

Bebeklerde ve çocuklarda kısa saçın rolü saç sağlığının beslenmesine yardımcı olur. Nemli ve yumuşak cildin günlük beslenen vitaminlerini uzun saçların emmesi, önlenmiş olur. Buda çok önemlidir Bu nedenle, özellikle bebeğinizin çocuğunuzun saçları onu ve sizi huzursuz ediyorsa 1yaşından küçük ise bile kesilmesi gerekir.

 

Çocuğunuzun bulunduğu uzun saçlı durumu kesildikten sonra rahatlaması arasındaki fark emin olun içinizi ferahlatacaktır. Çocukları işinde uzman çocuk kuaförlerine götürmeliyiz uzun süre bu yolun kullanılmamasına dikkat etmeliyiz.hoşcakalın.

 

 
çocuk kuaförü